20 років плідної праці

Міжнародний благодійний фонд “Гармонія” зареєстрований Міністерством юстиції України 18 листопада 1999 р. З 2014 року має офіційне представництво у Варшаві, Польща. За законом Фонд має всі права та пільги Міжнародної благодійної організації, співпрацює з громадськими організаціями та фондами України, а також з фондами та діаспорами іноземних держав і включений до єдиного реєстру одержувачів гуманітарної допомоги за номером 046. 

Діяльність МБФ “Гармонія” спрямована на підтримку дітей, молоді, а також дорослих працездатних і соціально незахищених верств населення України. 

В основі діяльності Фонду – загальнонародні інтереси, соціальна значимість і конкретна корисність здійснюваних акцій, проектів та програм.

У 2006 році фонд заснував і очолив, спільно з Українським національним комітетом Міжнародної торгової палати України, Міжнародну благодійну організацію “Українська ліга благодійників”. 

У 2008 році фонд заснував і очолив Міжнародну громадську організацію Центр інновацій “НІА” для талановитої молоді України.