Міжнародний гуманітарний проект «Saraya – Гармонія»

Міжнародним благодійним фондом «Гармонія»  більш ніж 20 років здійснюється благодійна та соціально-направлена діяльність в різноманітних проектах. Зокрема напрацювання з міжнародними донорами у сфері протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19.

В рамках безоплатної міжнародної гуманітарної допомоги, японською компанією донором SARAYA  (Держава Японія) передано Україні 72 тони антисептичного гелю SARAYAN SH1. Дана продукція відповідає всім Державним стандартам та може бути використана на всій території України. З огляду на викладене, МБФ «Гармонія» має можливість безоплатно, в рамках благодійної допомоги забезпечити  медичні заклади України (зібрано більш як 100 листів-заяв з багатопрофільних лікарень всіх регіонів країни)  антисептичними гелями японського виробника.

Назва компанії

Saraya Co., Ltd.

Президент

Юсуке Сарая

Адреса головного офісу

2-2-8 Юзато, Хігашісуміеші-ку, Осака, 546-0013, Японія

Дата заснування

1 квітня, 1952

Напрямки діяльності

Наукові дослідження і розробки, виробництво і продаж дозуючого обладнання для миття та дезінфекції рук, засобів особистої гігієни, діабетичних товарів, професійних миючих засобів і т. д.

Майданчики

• Офіси в Японії: 51

• Фабрики в Японії: 2

• Лабораторії: 2

• Представництва за кордоном: 16

• Зарубіжні фабрики: 7

Співробітники

1 770 співробітників по всьому світу

(дані на 31 жовтня, 2015)

Проект в стадії реалізації:

  • Етап 1. Підписання договорів, транспортування в Україну, проходження митних процедур, вивантаження на склад.

 

  • Етап 2. Передача продукції в кожен регіон України для обласних, міських, районних та сільських лікарень, а також лікарням швидкої медичної допомоги, військовим шпиталям та спеціалізованим відомчим медичним закладам згідно офіційних запитів.

В подальшій співпраці між японською стороною та Міжнародним Благодійним Фондом «Гармонія» планується отримання інших засобів для протидії пандемії до моменту її завершення.