Кіорчева Галина Василівна

Заслужений працівник культури України

Закінчила державну консерваторію додатково набула ґрунтовних знань в менеджменті, економіці, які успішно реалізувала в практичній роботі.

Однією з важливих сторінок в житті вважає відродження пам’ятки історії та архітектури XVIII століття Палацу князя Потьомкіна – Палац культури студентів імені Ю.Гагаріна. 

Талановитий організатор і керівник, зуміла протягом 6-річної реконструкції будівлі зберегти творчий потенціал усіх художніх колективів Палацу студентів. 

Ця наполеглива праця директора увінчана почесним званням «Заслужений працівник культури України». 

Набутий досвід Галини Кіорчевої значною мірою сприяв будівництву культурно-ділового центру «Дніпропрес», налагодженню його успішної роботи. На базі центру відбувся організований Кабінетом Міністрів України і Бюро німецької економіки в Україні бізнес-форум для ділових кіл і бізнесменів двох країн. Ділові якості Галини Кіорчевої не залишились непоміченими. Її залучено до підготовки і проведення у Палаці мистецтв «Український дім» бізнес-форуму ЄБРР для банків світу.

Саме з того часу розпочинається міжнародна діяльність. У 1999 році вона засновує Міжнародний благодійний фонд «Гармонія», стає його Президентом та Головою Правління. Згодом відкривається офіційне представництво Фонду у Варшаві. Фонд «Гармонія» налагоджує зв’язки з багатьма іноземними організаціями. 

Разом з Міжнародною торгово-промисловою палатою Галина Кіорчева ініціює, стає засновником та Президентом «Української ліги благодійників».У 2008 очолює Міжнародну громадську організацію Центр інновацій “НІА” для талановитої молоді України. 

За підтримки фонду Фрідріха Еберта, асоціації «Європа – наш дім» тощо, проводить міжнародні семінари для лідерів неурядових громадських організацій.

7 листопада 2016 року Державна служба інтелектуальної власності України зареєструвала авторське право Галини Кіорчевої на проект твору архітектури «Концепція створення сучасних культурно-освітніх центрів на базі парків культури і відпочинку великих міст України під назвою «Дніпро».