Соціальне житло та робочі професії

Сьгодні гостро стоїть проблема житла – переселенці, сім’ї військовослужбовців, будівництво дитячих установ, шкіл, лікарень. Команда Фонду відвідала заводи індустріального виробництва провідних європейських фірм і взяла за основу технологією, яка дозволяє зводити будівлі з висотністю до 18 поверхів, протягом 6 місяців.

Згідно українського законодавства, завод, як виробництво, можна отримати як міжнародну благодійну допомогу і передати профільній інвалідній організації для виробництва житла, що дозволить заощадити бюджетні кошти, знизити навантаження на ціну і створити робочі місця.

Крім того, сьогодні країна стикнулася з гострим дефіцитом таких спеціалистів як: муляр, електрик, монтажник, крановщик, автослюсар.

Це питання тягне за собою перегляд сучасних методів системы навчання і оновлення матеріально-технічної бази професіонально-технічніих навчальних закладів.

Фонд планує організувати групу викладачів України для відрядження у Польщу з метою вивчення сучасних методів професіонально-технічної освіти з подальшім проведенням серії практичних семінарів в Україні.

Мета проекту – втілити сучасні методи у підготовку спеціалістів середньої ланки, обладнати професійно-технічні училища, підняти престиж робочих професій, дати роботу молоді та позитив суспільству.